filbec - Proč filtrační konvice nestačí

Proč filtrační konvice nestačí

Kvalita vody, kterou pijeme, je pro nás zásadní. Pokud už nějaké řešení filtrace vody zvolíte, neočekáváte placebo efekt, ale odpovídající výsledek. Zákazníci obvykle hledají řešení, které je na první pohled jednoduché a funkční. Filtrační konvice je celosvětově populární řešení na filtraci pitné vody v místě použití. Nevyžaduje sice instalaci, zato zabírá místo na kuchyňské lince a na filtrovanou vodu si musíte počkat.

filbec - Proč filtrační konvice nestačí

Zmínili jsme dvě nevýhody filtrační konvice (zabírá místo a filtrace zabere čas), které nejsou nijak zásadní, co se týče kvality filtrace. U podobného řešení je ale rozhodující především kvalita filtrace a ta není u filtračních konvic rozhodně nejvyšší. Velmi zajímavý článek na téma filtrační konvice najdete na serveru dTest – jedná se o test převzatý ze Německa, ale identické produkty je možné zakoupit i u nás a velké rozdíly mezi jednotlivými produkty nejsou. Ve Francii proběhl podobný test a výstup je velmi podobný.

filbec - Proč filtrační konvice nestačí

Pokud se rozhodnete, že je nutné řešit kvalitu vody ve Vašem místě spotřeby, věnujte prosím výběru řešení více pozornosti. Naše filtry mají garantovanou životnost 6 měsíců nebo 6 000 litrů (kvalita vstupní vody může kapacitu ovlivnit) a po celou dobu je filtrační výkon stejný. S konkrétními dotazy se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám poradíme.